۱۷۵ads تبلیغات

 

ترامپ با فرافکنی می‌خواهد افکار عمومی آمریکا را مدیریت کند/ اروپایی‌ها اذعان دارند که ایران یک قدرت بزرگ در جهان است

به گزارش پویش۲۴ به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان سمنان، علی‌اصغر احمدی دقایقی پیش در نشست شورای اداری این استان اظهار کرد: ۶۴ میلیون نفر متولد پس از پیروزی انقلاب اسلامی داریم و امید به زندگی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی افزایش یافته است و در عین حال باید ریشه‌های انقلاب را به نسل‌های جدید منتقل کرد.

وی گفت: رهبری، اسلام و مردم ریشه‌های انقلاب محسوب می‌شوند و باید نسبت به تبیین این سه اصل همت گماشت.

معاون سیاسی وزیر کشور ادامه داد: برای انتقال ریشه‌های انقلاب اسلامی در هرجایی که هستیم باید اقدامات لازم صورت گیرد و دستاوردهای انقلاب برای نسل‌های جدید تبیین شود.

احمدی بیان کرد: مقابله آمریکایی‌ها و روس‌ها به‌راحتی قابل‌حل نیست و امروز شاهد هستیم که ترامپ قبل از انتخابات و پس از دوران ریاست جمهوری مواضعی می‌گیرد که قابل‌توجه است.

وی گفت: آمریکایی‌ها هرگز با انقلاب اسلامی خوب نخواهند شد و نص فرمایش امام راحل بود که این‌ها شیطان بزرگ هستند و هیچ‌وقت رابطه خوبی با انقلاب اسلامی برقرار نخواهند کرد.

معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: زمزمه همه گزینه‌ها روی میز است به معنای سامان اوضاع آمریکا نیست و دولت ترامپ در کف خیابان‌های این کشور و کابینه خود درگیری دارد و باید فرافکنی کند و این تمرکز روی ایران گذاشته شده تا افکار عمومی مردم داخل کشورش را مدیریت کند اما هیچ غلطی نمی‌تواند، بکند.

احمدی افزود: انسان احساس می‌کند، جنگ جهانی سوم آغاز شده است؛ اما کسی اسمش را نمی‌آورد، این جنگ به‌طور عملی در بسیاری از کشورها آغاز ‌شده است.

وی گفت: اروپایی‌ها امروز اذعان دارند که باید پذیرفت ایران اسلامی امروز یک قطب و قدرت بزرگ در جهان است.

معاون سیاسی وزیر کشور ادامه داد: اقتدار نیروهای مسلح و همه عوامل مؤثر کشور سبب تغییر در واکنش‌های قدرت‌های جهانی شده است.

انتهای پیام/۲۲۴۹/و

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب