۱۷۵ads تبلیغات

 

نظام آموزشی کشور کهنه و فرسوده است/ عدم شناخت انقلاب توسط دانش آموزان موجب بحران بی هویتی می‌شود

سردار غیب پرور

به گزارش پویش۲۴ به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار «غلامحسین غیب پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی بسیج دانش آموزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در این مراسم جمعیت ۳۲۰ نفری دانش آموزان بسیجی کشور جمع شدند تا با یکدیگر نسبت به کارهایی که می‌بایست انجام دهند همفکری داشته باشند و همچنین مروری نسبت به آنچه تاکنون صورت گرفته داشته و با یکدیگر گفت‌وگو انجام دهند.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی اقتضائاتی درباره قشر جوان ما که بخش اعظم آن را دانش آموزان تشکیل می‌دهند دارد؛ باید بپذیریم و باور کنیم که آینده کشور متعلق به قشر دانش آموزی است.

غیب پرور ادامه داد: اهدافی که در بسیج دانش آموزی می‌بایست دنبال شود، ایجاد فهم صحیح توسط دانش آموزان از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری‌ اسلامی است که در این مملکت اتفاق افتاده است. اگر جوان دانش آموز ما درک عمیقی از گذشته ملی و دینی خود نداشته باشد، دچار بحران بی هویتی می‌شویم. پس می‌بایستی از این موضوع مراقبت کنیم البته در این رهگذر می‌بایست به نظام آموزشی کشور هم توجه کنیم. نظام آموزشی ما متاسفانه نظامی کهنه و فرسوده است چون در خیلی از موارد رسوباتی از این دست ما را دچار زیان می‌کند. به همین خاطر امیدواریم با تشکیل چنین جلساتی بتوانیم نقطه قوت و امیدواری برای جوانان به ویژه دانش آموزان باشیم.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب