۱۷۵ads تبلیغات

 

دولت مخالف افزایش بودجه عمرانی استان‌ها بود/ نمایندگان کمیسیون تلفیق بودجه تصمیم نهایی را گرفتند

به گزارش پویش۲۴ به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان سمنان، سیدحسن حسینی‌شاهرودی دقایقی پیش در نشست شورای اداری این استان که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات برگزار شد، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر اساس آنچه رهبری فرمودند، زبان الکن از تقدیر و تشکر آن‌هاست که با این هجمه‌های دشمنان و شرایط سخت سیاسی و اجتماعی جهانی به میدان آمدند.

وی افزود: شور و شعور مردم نشان‌دهنده توسعه سیاسی در مردم بوده و این نشان‌دهنده این است که آن‌ها از ما بسیار جلوتر هستند و همواره در مسیر توسعه سیاسی در تمام صحنه‌ها موضع گرفته‌اند و حرکت کرده‌اند.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در تمام مسائل داخلی و خارجی و منطقه‌ای مردم همواره پیشگام بوده‌اند و جواب ترامپ را نیز به‌خوبی در راهپیمایی ۲۲ بهمن دادند و این نشان‌دهنده توسعه سیاسی جامعه ایرانی است.

حسینی‌شاهرودی بیان کرد: دولت‌ها از مردم هستند و باید با نگرش و نگاه مردمی دنبال توسعه باشند و خواست ملت را پی بگیرند و باید به‌طور تمام و کمال در این حوزه قدم برداشته شود.

وی افزود: حیات انقلاب اسلامی به همین حضورهای مردمی بوده و هست و خواهد بود و مسؤولان احساس نکنند، این حضور برای آن‌هاست؛ بلکه مردم با همه ناملایمت‌هایی که وجود دارد و شرایط نامناسب اقتصادی به صحنه آمده‌اند تا از اصل انقلاب دفاع کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنای رضایت کامل و عدم انتقاد از شرایط کشور نیست.

حسینی‌شاهرودی گفت: با توجه به اینکه در سال جاری بودجه سال ۹۶ را در خانه ملت در دست بررسی داریم، اتفاقات خوبی در کمیسیون تلفیق بودجه ورق خورد و تلاش شد، سهم اعتبارات عمرانی استان‌ها افزایش یابد و دولت به‌نوعی مخالف آن بود.

انتهای پیام/۲۲۴۹/و

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب