۱۷۵ads تبلیغات

 

دردسر دوربین‌های مداربسته برای یک زن در خانه ویلایی بابل

این مرد پس از نصب دوربین ‌های مداربسته در خانه یک زن جوان در بابل اقدام به طراحی نقشه ای شوم کرد و عجیب اینکه ۲ زن از دوستان طعمه‌شان با وی همدستی کرده بودند.

اقدامات کارآگاهان پلیس Police فتای بابل برای ردیابی این مرد خلافکار هنگامی در دستور کار قرار گرفت که زن جوان با مراجعه به آنان شکایتی را در این باره مطرح کرد.

این زن به پلیس فتا گفت: مدتی پیش با توصیه دوستانم برای بالا بردن امنیت خانه‌‌ام تصمیم گرفتم دوربین مدار بسته در داخل ساختمان نصب کنم. برای این منظور به یک شرکت فعال در این زمینه مراجعه کرده و قراردادی را در این ارتباط تنظیم کردیم.

مرد نصاب روز بعد به خانه من آمد و اقدام به نصب سیستم کرد اما چندی بعد فیلمی را که از داخل خانه‌ام تهیه شده بود برایم فرستاده و درخواست کرد تا برای جلوگیری از انتشار اینفیلم ۴۰ میلیون تومان به او بپردازم.

با توجه به این شکایت تیمی از کارآگاهان پلیس این شهر مأموریت یافتند تا با تجسس‌های خود راز این ماجرا را کشف کنند.

پس از دستور قضایی بلافاصله مراتب در دستور کار پلیس فتای بابل قرار گرفت و با تحقیقات گسترده و اقدامات ویژه کارشناسان مشخص شد که این تصاویر و فیلم‌های از طریق DVR مستقر در خانه زن جوان ذخیره شده است و از طریق اینترنت و سیستم انتقال تصویر در اختیار مرد نصاب قرار گرفته است.

کارآگاهان با هماهنگی قضایی در حالی که زن جوان با نصاب دوربین مداربسته قرار گذاشته بود وی را در بابل محاصره و دستگیر کردند.

این مرد شوم در جریان بازجویی‌ها از سوی پلیس منکر هرگونه اطلاعی از ماجرا شده و خود را بی‌گناه دانست.

بدین ترتیب اقدامات تخصصی درباره اینکه فیلم به چه صورت از خانه زن جوان به بیرون انتقال یافته است در دستور کار مأموران قرار گرفت.

در جریان بررسی‌ها بود که پلیس دریافت این تصاویر از طریق نصاب دوربین در ویلای زن جوان شکار شده است که دو زن از دوستان صاحب ویلا نیز با وی همدست بوده‌اند.

براساس این سرنخ‌های مرد شوم با توجه به داشتن رمز ورود به سیستم DVR، فیلمی از زن جوان تهیه کرده و اقدام به تهدید و اخاذی کرده است.

با دستگیری دو زن جوان و اعترافات آنها مبنی بر اینکه نصاب دوربین‌ها ادعا کرده قصد دارد تا اقدام به تست دوربین‌ها و اطمینان از کارکرد آنها کند بار دیگر نصاب دوربین بازداشت شد.

با توجه به اقرار متهمان، مدارک و مستندات موجود در پرونده جهت سیر مراحل قانونی به همراه این مرد و ۲ زن تحویل مراجع قانونی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


 


با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب