۱۷۵ads تبلیغات

 

افتتاح ۶۸ مرکز جامع سلامت روستایی در مازندران با حضور وزیر بهداشت

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: ۶۸ مرکز جامع سلامت روستایی در مازندران با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری می رسد.

علی اصغر یوسف نژاد در گفت‌وگو با ایسنا مازندران، با بیان اینکه به زودی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مازندران و شهرستان ساری بازدید می کند، اظهار کرد: این بازدید با هدف شرکت در آیین افتتاح و بهره برداری هم زمان  ۳۵۱ مرکز جامع سلامت روستایی کشور و ۶۸ مرکز جامع سلامت روستایی در مازندران انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: استان مازندران در زمینه ایجاد مراکز سلامت روستایی و شهری در کشور پیشرو است و به همین دلیل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، این استان را به عنوان  محل افتتاح کشوری انتخاب کرده است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با ابراز رضایت‌ نسبت به اقدامات دانشگاه علوم پزشکی و معاونت بهداشتی مازندران در زمینه فعالیت های زیرساختی سخت افزاری و نرم افزاری بخش سلامت، گفت: لازم است که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مسئولان مربوطه حمایت کنند و از دستگاه اجرایی استان هم تقدیر و تشکر داشته باشند.

یوسف نژاد بیان کرد: موضوع سلامت در روستاها و شهرها مورد حمایت و پشتیبانی مجلس شورای اسلامی است و هفته گذشته، نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بیمارستان های دولتی و خصوصی شهرستان ساری بازدید داشت و گزارش خوبی برای کمیسیون تخصصی تهیه کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد: با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسائل مهم بخش درمان و بهداشت در مازندران مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس تصریح کرد: نیاز است تا مسائلی مانند پزشک خانواده، مطالبات بیمه ها از وزارت بهداشت و درمان، موضوع مربوط به بخش سلامت و مسائل آموزشی، تقویت داروخانه ۱۳آبان و همچنین اورژانس و مسائل مربوط به بخش آموزشی مورد بررسی و پشتیبانی اداری، سازمانی و مالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گیرد.


انتهای پیام

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب