۱۷۵ads تبلیغات

 

جام جهانی کشتی آزاد/حسین خانی: تماشاگران نقش اصلی در موفقیت تیم ملی دارند

کد خبر:
۸۲۴۳۳۵۳۳ (۵۸۴۲۱۰۳)
|
تاریخ خبر:
۲۹/۱۱/۱۳۹۵
|
ساعت:
۹:۲۶|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


مصطفی حسین خانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حمایت پرشور و همه جانبه کشتی دوستان کرمانشاهی حاضر در سالن باعث شد مقابل تیم ترکیه و هند به برتری قاطع برسیم که امیدوارم این حمایت ها تا دیدار نهایی ادامه داشته باشد و امروز صبح هم شاهد هستیم که علاقمندان همچنان حضور پرشوری در سالن مسابقات دارند.
وی درباره حریف ترکیه ای، گفت: یاکوپ گور کشتی گیر عنوان دار جهان است و یکی از اصلی ترین حریفان من در این دوره از مسابقات بود اما به لطف خدا و حمایت تماشاگران شکستش دادم و مقابل حریف هندی هم کار سختی نداشتم.
دارنده مدال برنز جهان افزود:البته همیشه کشتی های اول سخت است و شاید همین موضوع هم تا اندازه ای کیفیت فنی مسابقه را پایین آورده بود ولی در مجموع اعتقاد دارم در صورت رویارویی با این حریف ترک در میادین آینده کار به مراتب سخت تر خواهد بود.
حسین خانی در خاتمه خاطرنشان کرد:پیش از آغاز مسابقات همه بچه ها و کادر فنی عزم خود را جزم کردند تا قهرمانی خود را در این دوره از رقابت های جام جهانی نیز تکرار کنیم و امیدوارم به این موفقیت دست یابیم.
تیم ملی کشتی آزاد ایران روز گذشته و در نخستین روز این مسابقات تیم های ترکیه و هند را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد و از دقایقی قبل در دومین و آخرین روز این مسابقات،دیدار این تیم برابر مغولستان درحال برگزاری است که درصورت پیروزی تیم ملی در دیدار فینال باید مقابل حریف خود حاضر شود.
در گروه ای این مسابقات تا لحظاتی دیگر تیم های جمهوری آذربایجان و آمریکا که هر کدام به دو پیروزی دست پیدا کرده اند به مصاف هم می روند و تیم پیروز به فینال راه خواهد یافت
جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷ میلادی، روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه و با حضور هشت کشور برتر دنیا برگزار می شود.
در گروه یک این مسابقات تیم های روسیه، آمریکا، جمهوری آذربایجان و گرجستان و در گروه دو نیز ایران، ترکیه، هند و مغولستان حضور دارند.
تیم ملی ایران پیش از این هفت مرتبه در این رقابت ها در سال های ۱۹۹۶ تهران، ۲۰۰۶ ساری، ۲۰۱۲ باکو، ۲۰۱۳ تهران، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ لس آنجلس عنوان قهرمانی را کسب کرده بود و ۱۱ مرتبه هم نایب قهرمان شده بود.
ملی پوشان کشتی آزاد ایران طی سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ سه مرتبه پیاپی در لس آنجلس و در خاک آمریکا کاپ قهرمانی را بالای سر بردند.
ایران در سال های ۱۹۹۶، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ میزبان جام جهانی کشتی آزاد بود.
ورزشی*۱۰۶۷* ۱۷۰۱
خبرنگار: رضا رمضانی* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب