۱۷۵ads تبلیغات

 

ترک جلسه بررسی استیضاح آخوندی توسط نمایندگان صحت ندارد

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص ترک جلسه بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی توسط برخی نمایندگان مجلس اظهار کرد:‌ در روزی که برای بررسی استیضاح وزیر راه در مجلس جلسه داشتیم، تعدادی از نمایندگان در کمیسیون‌هایی که عضو بودند طرح‌هایی را داشتند، ضمن آن‌که در کمیسیون تلفیق نیز برنامه ششم در حال بررسی بود به همین دلیل نمایندگان به جلسه رفت و آمد داشتند.

وی با اشاره به این‌که البته حرف‌های وزیر راه تکرار همان حرف‌های معاونانش در جلسه ۱۰ بهمن ماه بود که آخوندی در آن حضور نداشت، تصریح کرد: این‌‌که گفته می‌شود نمایندگان مجلس جلسه بررسی استیضاح وزیر راه را ترک کرده‌اند، صحت ندارد.

وی تاکید کرد: نمایندگانی که حین جلسه برای رای دادن در کمیسیون های مربوطه رفته بودند، بلافاصله به جلسه بررسی استیضاح وزیر راه برگشتند.

به گزارش پویش۲۴ به نقل از تسنیم، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس سه‌شنبه ۲۶ بهمن از اعلام وصول استیضاح وزیر راه و شهرسازی خبر داده و گفته بود:‌ نامه کمیسیون عمران به مورخ ۲۶ بهمن ۹۵ درباره استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی طبق ماده ۲۲۳ آیین نامه داخلی مجلس با ۳۴ امضا به هیئت رئیسه ارجاع شده است که اعلام وصول می شود.  طبق ماده ۲۲۵ آیین نامه داخلی مجلس وزیر مربوطه باید ظرف ۱۰ روز در صحن علنی مجلس حضور پیدا کند.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب