۱۷۵ads تبلیغات

 

باروس: ایرانیان مانند قهرمانان با ما رفتار می‌کنند/ بین آمریکایی‌ها خیلی پذیرفته شده نیستیم

به گزارش پویش۲۴ به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، جردن باروس، دارنده مدال طلای المپیک و قهرمان نامدار تیم ملی کشتی آزاد آمریکا در حاشیه مسابقات جام جهانی کشتی ‌آزاد ۲۰۱۷ کرمانشاه به شبکه تلویزیونی «سی‌‌اِن‌اِن» گفت: ما بین مردم آمریکا خیلی پذیرفته شده نیستیم اما در ایران با ما مانند قهرمانان رفتار می‌کنند و دیدن چنین رفتاری واقعاً خوشایند است. ما بدون هر گونه موضع سیاسی برای کسب قهرمانی به ایران آمده‌ایم. این فرصتی است تا نشان دهیم که چه رابطه فوق‌العاده‌ای بین کشتی‌گیران آمریکایی و ایرانی در چنین سطح بالایی از مسابقات برقرار است.

وی در ادامه به تمجید ویژه‌ای از مردم ایران پرداخت و اظهار داشت: چیزی که ما از مردم ایران می‌بینیم، در برخوردهایی که با آنها داریم و با درکی که از فرهنگ ایرانیان پیدا کرده‌ایم، پیش از گرفتن تصمیمات برزگ می‌توانیم متوجه شویم که شخصیت واقعی آنها چیست.

کایل اسنایدر، دیگر آزادکار تیم ملی کشتی آمریکا و دارنده مدال طلای المپیک هم در گفت‌وگو با همین شبکه تلویزیونی گفت: ۳ سالی می‌شود که در مسابقات بین‌المللی کشتی می‌گیرم و باید بگویم با هر ایرانی که در این مدت برخورد داشته‌ام، رفتاری فوق‌العاده مؤدبانه و محترمانه داشته است.

وی افزود: با وجود اینکه روابط سیاسی دو کشور آمریکا و ایران کمی آشفته است، در ورزش اما به هیچ‌‍وجه چنین چیزی را نمی‌بینید. کشتی‌گیران ایران و آمریکایی پیش از هر چیز به یکدیگر به عنوان رقیب و به عنوان یک انسان احترام می‌گذارند.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب