۱۷۵ads تبلیغات

 

اسپالتی: هر بار نیاز داشتیم،‌ ژکو به دادمان رسیده است

سرمربی رم بعد از برد چهار بر صفر مقابل ویارئال به تمجید از مهاجم بوسنیایی تیمش پرداخت که سه بار گلزنی کرد.

به گزارش پویش۲۴ به نقل از ایسنا و به نقل از مدیاست، رم قاطع‌ترین پیروزی را در هفته نخست یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به دست آورد و توانست با چهار گل در خانه ویارئال به پیروزی برسد و تا حدود زیادی صعود خود به دور بعد را نهایی کند.

لوچانو اسپالتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. نتیجه بازی نشان می‌دهد چه تیمی شایسته پیروزی بوده است. پیروز شدن در چنین بازی‌های باعث می‌شود اعتماد به نفس ما بالا برود و در ادامه با روحیه خوبی برابر حریفان خود به میدان برویم.

ستاره رم در این دیدار خارج از خانه، ایدن ژکو بود که توانست سه گل به ثمر رساند. اسپالتی به ستایش از این مهاجم بوسنیایی پرداخت و گفت: ژکو بازیکن بسیار حساسی است. او اخلاق خاص خود را دارد. این مهاجم بزرگ همواره خود را مسئول نتایج تیم می‌داند. هرگاه شرایط برای رم سخت شده است، او توانسته با گلزنی‌هایش خیال ما را راحت کند. بسیار خوشحالم که چنین بازیکنی را در اختیار داریم.

رم با این بازی‌های درخشانی که در لیگ اروپا به نمایش گذاشته است، یکی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌آید. اسپالتی درباره شانس تیمش برای قهرمانی گفت: مهم‌ترین چیز برای ما این است که خوب ظاهر شویم و از فوتبال لذت بریم. می‌خواهیم عملکرد کیفی خود را بالا ببریم و بازی به بازی بهتر ظاهر شویم. زود است درباره عنوان قهرمانی سخن به میان آید.

انتهای پیام

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب