۱۷۵ads تبلیغات

 

زدن ۴ گل کار سختی بود/ بعضی از بازیکنان ما بی‌تجربه هستند

مهدی شیری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی پرگل تیم فوتبال پیکان مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی عجیبی بود اما خدا را شکر در آن برنده از زمین خارج شدیم و ۳ امتیاز حیاتی را به دست آوردیم. شرایط بد زمین همه ما را غافلگیر کرد و نگذاشت در نیمه نخست کار را به خوبی پیش ببریم.

وی افزود: در نیمه دوم با تغییر تاکتیک توانستیم با اینکه دو گل از حریف عقب بودیم با قدرت نتیجه را جبران و در نهایت هم برنده این بازی باشیم. باور کنید زدن ۴ گل کار سختی بود که پیکان در زمین خراب ورزشگاه شهدای شهر قدس انجام داد و این نشان از قدرت تیم بود.

مدافع تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: ما از ابتدا کار را با قدرت شروع کردیم اما اینکه به راحتی گل خوردیم، به نظر من به بی‌تجربگی برخی از بازیکنان ما بر می‌گردد که تجربه زیادی در لیگ برتر ندارند و عدم تمرکزشان باعث شد دو گل وارد دروازه ما شود. با این حال خیلی زود خودمان را جمع کردیم و توانستیم این برد را در جدول که خیلی به نفع پیکان شد به دست بیاوریم.

شیری با تأکید بر اینکه هنوز امید پیکان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از بین نرفته، خاطرنشان کرد: تثبیت شرایط پیکان و قطعی شدن حضور تیم در جدول لیگ برتر فقط استرس ما را کم کرد و بعید می‌دانم چه کادر فنی و چه بازیکنان دیگر کار را تمام شده بدانند.

وی افزود: ما بازی به بازی کار را پیش می‌بریم تا به بالای جدول برسیم و در این مسیر هنوز هم امیدهای پیکان برای کسب سهمیه ناامید نشده و می‌توانیم با قدرت کار را برای رسیدن به رتبه‌های بهتر جلو ببری. در این مسیر امیدمان برای کسب سهمیه ناامید نشده و به آن چشم داریم.

مدافع تیم فوتبال پیکان در پایان، در خصوص اینکه چرا این تیم که حالا یکی از بهترین تیم‌های گلزن لیگ است در نیم‌فصل دوم نتوانست شرایط خوبی داشته باشد، گفت: در نیم‌فصل نخست بازی های خوبی انجام دادیم و انتظار داشتیم که در ادامه لیگ و بعد از تعطیلات برای نیمه دوم هم کار را با قدرت پیش ببریم اما با اینکه خوب بازی می‌کردیم، نتایج لازم را نمی‌گرفتیم. خدا را شکر با این برد نشان دادیم که تیم قدرتمندی هستیم و آمارها هم این مسئله را ثابت می‌کند که فقط نباید نتیجه نگرفتن پیکان به چشم بیاید و روند خوب ما هم دیده شود.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب