۱۷۵ads تبلیغات

 

خودرویی‌ها با قدرت آمدند برق خوزستان رفت/ انتقاد خودرویی‌ها نعمت زاده را بازنشسته نکرد

خودرویی‌ها با قدرت آمدند برق خوزستان رفت/ انتقاد خودرویی‌ها نعمت زاده را بازنشسته نکردبه گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک‌تر می‌شویم آرامش نسبی اقتصاد ایران افزایش می‌باید و به نظر می‌رسد این آرامش به واسطه توجه عموم افراد جامعه به مسائل شب عید است.
در هفته‌ای که تنها چند ساعت از آن باقی مانده است، دو اتفاق مهم در اقتصاد ایران رخ داد که از این موارد می‌توان به قطعی آب و برق برخی از مناطق سیل زده و استان خوزستان در کنار بازگشت خودرویی‌ها بعد از ۱۱ سال از جاده قم به تهران اشاره کرد.

قطعی برق استان‌های خوزستان در حالی در دست بررسی و کنترل است که در طی هقته بارها برق و آب مناطق مختلف استان خوزستان در رفت و آمد است.

با وجود آنکه نمایشگاه خودرو تهران یا همان اتوشوی تهران بعد از ۱۱ سال بار دیگر از محل دائمی نمایشگاه‌های شهر آفتاب به تهران سری زده است، اما انتقادات خودرویی همچنان ادامه دارد و رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو معتقد است وزارت صنعت واردات خودرو را هم در دست گرفت و سرهم کردن رینگ و قالپاق تولید مشترک نیست.
نعمت‌زاده که مهمان روز اول این همایش بود در سخنرانی خود طوری از اخبار بازنشستگی صحبت به میان آورده بود که خیلی‌ها تصور کردند نعمت زاده آخرین سال فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد و سال آینده با خود تولید ملی به سفر و استراحت می‌پردازد، اما اینچنین نبود و اطلاعات تکمیلی مبنی بر اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت اعتقادی به بازنشستگی ندارد، منتشر شد.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب