۱۷۵ads تبلیغات

 

مردم و دانشجویان از پیوند زدن همه موضوعات به برجام گله‌مندند

یک عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با انتقاد از عملکرد مدیران اظهار کرد: امروز مردم و دانشجویان از پیوند زدن همه موضوعات به برجام گله مندند.

به گزارش پویش۲۴ به نقل از ایسنا، محمدرضا گلرو منفرد در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این روزها مردم و بخصوص نسل جوان فاصله زیادی میان وضعیت کنونی کشور و آرمان های انقلاب اسلامی می بینند.

وی با بیان اینکه وضع این روزها شایسته ملتی نیست که برای عدالت، استقلال و پیشرفت به پای انقلاب هزینه های سنگینی دادند، افزود: این روزها انقلاب اسلامی در راه خود با چالش ها و موانع بزرگی مواجه است.

این عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل خاطر نشان کرد: مردم این روزها وضعیت نامناسب اقتصادی، بیکاری و رکود سنگین حاکم را با تمام وجود درک می کنند و از سوی دیگر فساد اقتصادی و اداری موجود مردم را خسته کرده و آنها توقع ندارند برخی از مسئولان در اواخر دوره کاری شان مانند نامزدهای انتخاباتی شعار دهند.

گلرو منفرد یادآور شد: بدون شک انقلاب اسلامی از این موانع پیش روی خود عبور خواهد کرد و عبور از این چالش ها با کنار رفتن تفکر غیر انقلابی از صحنه مدیریت ممکن است، افرادی که با مدیریت غلط خود و دلباختگی به وعده های دروغین قدرت های غربی از عمل به وظایف خود عاجز هستند، باید جای خود را به جریان مومن و انقلابی بدهند، چرا که اکنون بیش از هر زمان به مدیران و مسئولانی نیاز داریم که ظرفیت های کشور را بدانند و با اتکاء به توان داخلی مدیریت کنند.

وی با تاکید بر اینکه ما حق نداریم در مقابل این وضعیت اسفبار اقتصادی سکوت کنیم، تصریح کرد: ما حق نداریم در مقابل خیانت برخی از مدیران خوش اشتهای دولتی و دست اندازی و دزدی آنها از بیت المال سکوت کنیم و رهبر انقلاب به درستی فرمودند که مردم گله مندند.

این فعال دانشجویی همچنین گفت: مدیرانی که در اقدامی عوام گرایانه به دنبال ایجاد مناطق آزاد تجاری جدید هستند ابتدا در مورد وضعیت نامناسب، فقر و رانت‌خواری حاکم در مناطق آزاد موجود گزارش دهند، چرا که مردم از ندیدن مسائل اصلی و جایگزین شدن مسائل فرعی در مدیریت کشور گله مندند.

این عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل تصریح کرد: یکی از مصادیق ضعف مدیریتی امروز در کشور وضعیت اسفبار مردم خوزستان است که با کم توجهی و بی مهری برخی مدیران از حداقل های زندگی خود محروم شده اند و از آب آشامیدنی، برق و گاز محرومند و در گرد و خاک غوطه ور شده اند. مردم گله مندند، اما هنوز با هیجان و شوری وصف ناشدنی سالروز پیروزی انقلاب را جشن می‌گیرند.

گلرو منفرد در بخش دیگری از سخنانش نسبت به طرح بحث آشتی ملی انتقاد کرد و گفت:  به کوری چشم منافقین داخلی و دشمنان خارجی مردم با یکدیگر متحدند و هیچگاه اختلاف سلیقه بین آنها باعث قهر و کینه نمی‌شود.

گلرو منفرد در پایان گفت: آنها که روزی شعارشان زنده باد مخالف من بود، در عمل به دنبال زندانی باد سوال کننده از من، هستند از آنجا که چنین قانونی به شدت تفسیر پذیر بوده و می تواند ماهیت فعالیت های نقادانه دانشجویی را نشانه بگیرد قاطعانه با تصویب آن مخالفیم و از بیان انتقادات صادقانه خود دست نخواهیم کشید.

انتهای پیام

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب