۱۷۵ads تبلیغات

 

توسعه خدمات درمانی و بیمارستانی در کرج/ کمبودها در زمینه بهداشت و درمان مرتفع شود

به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرگزارس فارس از کرج، محمد باغستانی ظهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کلانشهر کرج با رشد جمعیت مواجه است، گفت: یکی از مهمترین نیازهای این کرج توسعه خدمات درمانی و بیمارستانی است.

وی ادامه داد: در این راستا باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که مسیر توسعه خدمات درمانی و بیمارستانی در این کلانشهر متناسب با نیازها شده و بتوانیم در این زمینه به رشد و توسعه برسیم.

 

عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های موجود در کرج می‌تواند ما را در این زمینه به اهداف مورد نظر برساند، گفت: کمبود خدمات درمانی در کلانشهر کرج مردم را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است که لازم است تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود به سمت توسعه خدمات درمانی پیش برویم.

 

باغستانی تأکید کرد: مسؤولان باید توجه ویژه و اساسی به توسعه خدمات درمانی به این کلانشهر داشته باشند و با تخصیص اعتبارات رشد و توسعه این مهم را در کرج ایجاد کنند.

 

این مسؤول با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت‌های خیران نیز می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر یاری دهد، ‌گفت: البته در این زمینه اقدامات موثری انجام شده است.

باغستانی توسعه تخت‌های بیمارستانی که از ابتدای سال‌جاری روند مناسبی در البرز داشته است را مهم خواند و گفت: توجه مسؤولان به توسعه تخت‌های بیمارستانی دراین استان بسیار خوب است و امیدواریم تا پایان سال‌جاری نیز تعداد تخت‌‌های باقیمانده در این استان به بهره‌برداری برسد.

وی با بیان اینکه شهرستان فردیس فاقد امکانات درمانی بیمارستانی است گفت: متأسفانه مردم در این شهرستان از کمترین امکانات درمانی برخوردار هستند و لازم است تا تدابیر و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه توسعه خدمات درمانی در این شهرستان صورت گیرد.

انتهای پیام/۲۳۰۲/ق۲۰

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب