۱۷۵ads تبلیغات

 

خودرویی‌ها از توقیف خارج شدند/ ارزش سهام خودوریی‌ها به سراشیبی افتاد

به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، بررسی سهام ۷ گروه خودرویی در هفته جاری حاکی از نوسان ۵ گروه معامله شده و توقف ۲ گروه خودرویی‌ها در بازار سرمایه است.
 
*سایپا ( خساپا)
 
سهام گروه خودرو‌سازی سایپا پس از یک ماه توقف برای دومین هفته متوالی معامله شد و در ابتدای هفته ۲ هزار و ۴۴۸ سهم بوده که این رقم در پایان با روند صعودی  به ۲ هزار و ۶۱۲ سهم رسیده است و حجم ۴۵ میلیون ۶۴۸ سهم در ابتدای هفته با کاهش به ۴۲ میلیون و ۴۸۳ سهم رسیده است.
 
در ابتدای هفته این سهم با کاهش ۴٫۱ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش ۱٫۰۵ درصد رسیده است.
 

/////////////


*ایران خودرو (خودرو)

 
ایران خودرو در ابتدای هفته ۲ هزار و ۹۰ سهم بوده که این رقم در پایان با روند نزولی به یک هزار و ۶۱۲ سهم رسیده است و حجم ۲۲ میلیون ۸۱ سهم در ابتدای هفته با کاهش به ۱۳ میلیون و ۵۹۸ سهم رسیده است.
 
در ابتدای هفته این سهم با کاهش ۲٫۹۲ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش ۳٫۸۵ درصد رسیده است.
 

/////////////

 
*زامیاد (خزامیا)

 
گروه زامیاد پس از یک هفته معامله مجددا متوقف و با روند مثبت ۰٫۲ درصدی به کار خود پایان داد. 
 

/////////////


*پارس خودرو (خپارس)

 
گروه سهام پارس خودرو در ابتدای هفته یک هزار و ۵۵۲ سهم بوده که این رقم در پایان با روند نزولی به یک هزار و ۳۶۶ سهم رسیده است و حجم ۲۰ میلیون ۱۲۷ سهم در ابتدای هفته با کاهش به ۱۷ میلیون و ۹۸۸ سهم رسیده است.
 
در ابتدای هفته این سهم با کاهش ۲٫۷۵ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش ۳٫۱۷ درصد رسیده است.
 

/////////////


*سایپا دیزل (خکاوه)

 
گروه سهام سایپا دیزل که طی یک ماه معامله نشده بود در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و در ابتدای هفته ۲ هزار و ۴۳۰ سهم بوده که این رقم در پایان با روند نزولی به یک هزار و ۵۰۰ سهم رسیده است و حجم ۴۸ میلیون ۷۷۵ سهم در ابتدای هفته با کاهش به ۲۶ میلیون و ۶۲ سهم رسیده است.
 
در ابتدای هفته این سهم با کاهش ۲۰٫۸۶ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ریزش ۴٫۶ درصد رسیده است.
 
 

/////////////

سهم‌های موجود در بازار بعد از شفاف‌سازی در هفته جاری مورد معامله قرار گرفتند و ولی این بازگشایی با روند منفی در کلیه نمادهای بورسی همراه بوده است.
 
*گروه بهمن (خبهمن)
 
گروه بهمن در ابتدای هفته تعداد ۱۲۹ نوبت معاملاتی داشته  که این رقم در انتهای هفته به  ۱۹۷ سهم رشد یافته است و حجم معاملات در این گروه با یک میلیون و ۲۳۸ سهم به یک  میلیون و ۶۱ سهم در پایان هفته کاهش داشته است.
 
در ابتدای هفته این سهم ۱٫۰۲ درصد ریزش داشته و در پایان هفته به روند منفی ۱٫۴۷ درصدی  رسیده است.
 

///////////// 


*ایران خودرو دیزل(خاور)

 
سهام گروه ایران خودرو دیزل در بیش از یک ماه اخیر معامله نشده و معاملات مربوط به یک ماه اخیر این گروه با روند مثبت ۰٫۷۵ درصدی روبرو بوده است.
 

/////////////

گزارش میزان حاکی از توقف نماد ایران خودرو دیزل و زامیاد دارد و در عین حال گروه‌های ایران خودرو، گروه بهمن، پارس خودرو، سایپا و سایپا دیزل با توجه به روند منفی شاخص بورس روند نزولی به خود گرفتند.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب