۱۷۵ads تبلیغات

 

شهردار: نخستین پارک بانوان یاسوج ۲۸ دی افتتاح می شود

کد خبر:
۸۲۳۸۵۳۵۷ (۵۷۷۴۲۲۶)
|
تاریخ خبر:
۲۴/۱۰/۱۳۹۵
|
ساعت:
۱۶:۱۶|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش پویش۲۴ به نقل از ایرنا، محمدعلی جاوید پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: ساختمان دفتر امور بانوان شهرداری یاسوج نیز در راستای ارائه انواع خدمات به زنان و دختران این شهر ۲۸ دی سال جاری افتتاح خواهد شد.
وی گفت: عملیات اجرایی مجموعه ورزشی جوانان یاسوج در زمینی به مساحت سه هکتار به همراه ۱۰ پارک محله ای دهه فجر سال جاری آغاز می شود.
شهردار یاسوج افزود: برون ‌سپاری فعالیت های شهرداری یاسوج دی سال جاری انجام می شود و این امر مهم نیز سال ها قبل در مراکز دیگر استان‌ های کشور اجرا شده بود.
جاوید بیان کرد: راه اندازی سامانه تلفنی ۱۳۷ شهرداری یاسوج در دی سال جاری اقدامی مهم در راستای دریافت مسائل، مشکلات، درخواست ها و دغدغه های مردم این شهر در زمینه های مختلف است.
وی عنوان کرد: مرکز نمایشگاه های دائمی یاسوج به مساحت ۱۷ هزار مترمربع و با پنج هزار مترمربع فضای مسقف فروردین سال ۱۳۹۶ افتتاح می شود.
جاوید ابراز داشت: نهضت آسفالت به طور جدی در دستور کار مسئولان شهرداری یاسوج است و در این طرح بخش عمده‌ ای از معابر عمومی یاسوج آسفالت خواهد شد.
شهردار یاسوج بدون اشاره به اعتبار مورد نیاز، گفت: تا پایان شهریور سال ۱۳۹۶ تعداد ۱۰۰ طرح عمرانی در زمینه های مختلف توسط شهرداری یاسوج در این شهر اجرا و یا افتتاح می‌ شود.
جاوید اظهار داشت: باید خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان شود و شهرداری یاسوج نیز همواره درصدد اطلاع رسانی فعالیت‌های انجام شده است.
وی افزود: عمده درآمدهای شهرداری یاسوج از محل عوارض پرداختی توسط مردم است.
جاوید با اشاره به وضعیت نامطلوب اقتصادی کشور در چند سال اخیر، بیان کرد: مسئولان و کارکنان شهرداری یاسوج توانستند با درایت خود اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب را تا حد قابل ملاحظه‌ای اجرا کرده و با مدیریت جهادی به دنبال خدمت رسانی هر چه مطلوب‌تر به مردم این شهر بوده و هستند.
وی عنوان کرد: اقدام‌ها و خدمات شهرداری یاسوج بر مبنای مدیریت جهادی است و این‌گونه تلاش کردن نیز در تمامی ارکان شهرداری یاسوج مشهود است.
جاوید با بیان اینکه یاسوج همواره در زمینه پارک دارای کمبود بوده، ابراز داشت: سال ۱۳۹۶ هیچ مشکلی برای مردم و گردشگران در این زمینه وجود نخواهد داشت.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
۷۵۳۵/۶۱۱۰

انتهای پیام /*

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب