۱۷۵ads تبلیغات

 

ایران و روسیه برنامه مذاکرات سوریه در قزاقستان را بررسی کردند

کد خبر:
۸۲۳۸۵۵۶۲ (۵۷۷۴۵۶۵)
|
تاریخ خبر:
۲۴/۱۰/۱۳۹۵
|
ساعت:
۲۱:۴۲|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرنگار ایرنا، بوگدانف نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه در این مذاکرات که روز جمعه با حضور مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو برگزار شد، گفت: تلاش ها و فعالیت های مثلث ایران، روسیه و ترکیه می تواند، موفقیت بیستر مذاکرات صلح سوریه در آستانه را بیشتر کند.
مقام روسی همچنین در باره این نشست دو روزه که قرار است براساس توافق طرف های مذاکره کننده، چهارم بهمن ماه با حضور نمایندگان ایران، روسیه و ترکیه به عنوان پشتیبانان مذاکرات آغاز شود، اظهار کرد: با تهران به عنوان شریک اصلی برای حل بحران سوریه تلاش می کنیم و انتظار هم نداریم که همه مسائل در یک جلسه نتیجه داشته باشد.
وی همچنین افزود: اکنون ایران، روسیه و ترکیه به عنوان طراحان برقراری آتش بس فراگیر در حال هماهنگی برای اقدام های خود با هدف پیشرفت در حل مشکل سوریه هستند.
جابری انصاری نیز در این نشست با نتیجه بخش خواندن همگرایی های ایران و روسیه و همچنین اعلام و اقدام ترکیه برای پیوستن به روند حل بحران سوریه، تنها رویکرد چاره ساز را همکاری جدی طرف های مختلف با هدف برقراری صلح و آرامش در این کشور خواند.
وی همچنین تاکید کرد که جمهوری اسلامی همیشه در باره گسترش دامنه خطر تروریسم ناشی از بحران های خاورمیانه ای هشدار داده است.
رایزنی یک روزه جابری انصاری و بوگدانف در قالب مذاکرات منظم و برنامه ریزی شده ایران و روسیه با محور اوضاع خاورمیانه و حل بحران سوریه برگزار شد.
مذاکرات طرف های سوری یکی از اصلی ترین بندهای بیانیه پایانی نشست ۳۰ آذرماه وزیران خارجه روسیه، ایران و ترکیه در مسکو است که مبارزه با داعش و جبهه النصره، فراخوان جهانی برای همکاری علیه تروریسم، حفظ تمامیت ارضی و یکپارچگی سوریه، رد راهکار نظامی برای حل بحران کنونی، اجرای قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت، کمک فراگیر به سوری ها، لزوم اجرای نظام خروج آزادانه مردم از مناطق درگیری و تحت سلطه تروریست ها و همچنین پشتیبانی از برگزاری مذاکرات سوری-سوری در قزاقستان را شامل می شود.
اروپام ۱۵۱۶ انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب