۱۷۵ads تبلیغات

 

استاندار خوزستان:از رونق و توسعه پایدار گردشگری استان غافل شدیم

کد خبر:
۸۲۳۸۵۶۰۳ (۵۷۷۴۶۲۳)
|
تاریخ خبر:
۲۴/۱۰/۱۳۹۵
|
ساعت:
۲۳:۱۸|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش پویش۲۴ به نقل از ایرنا غلامرضا شریعتی شامگاه جمعه در پایان نشست هماهنگی خانم زهرا احمدی احمدی پور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با مسئولان سازمان منطقه ازاد اروند با تشکر از معاون رئیس جمهوری در سفر به استان خوزستان، گفت:سند توسعه گردشگری استان در دست تدوین است و در این سند، راهبردهای استان و وظایف دستگاه ها در برش های استانی و ملی در راستای توسعه گردشگری مشخص می شود.
وی با تاکید بر لزوم تدوین و تهیه این سند تا پایان سال جرای از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان و تعیین وظایف دستگاه ها در قبال این سند، افزود:البته وظایف دستگاه های استانی به ویژه سازمان منطقه آزاد اروند برای رونق گردشگری در سال آینده مشخص و ابلاغ شده است.
استاندار خوزستان با تشریح دستاوردهای سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به این استان طی دو روز گذشته، افزود:خانم احمدی پور در این سفر از برخی جاذبه های گردشگری استان در شهرستان های شوش، شوشتر، آبادان، خرمشهر و اهواز دیدن کرده و در نشست با فعالان این حوزه، مشکلات را بررسی و برای سرعت بخشی اجرای پروژه های عمرانی این بخش دستور داد.
شریعتی اضافه کرد:در این سفر در خصوص تهیه تفاهم نامه هایی با امضای استانداری خوزستان، سازمان منطقه آزادد اروند و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بحثث و تبادل نظر شد که این تفاهم نامه ها نیز بزودی مبادله می شود.
رئیس شورای اداری خوزستان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه این استان بر اساس اهداف سند توسعه و اسناد بالادستی باید به قطب اول گردشگری کشور تبدیل شودف افزود:وجود سواحل، آثار ثبتی ملی و جهانی، روخانه ها و زیرساخت هایی برای توسعه گردشگری صنعتی، آبی، دفاع مقدس و گردشگری مذهبی از ظرفیت هیا بالقوه این ساتان در صنعت گردشگری است که باید با برنامه ریزی عملیاتی و تامین زیرساخت ها به ظرفیت های بالفعل تبدیل شود.
وی سفر بیش از ۵ میلیون گردشگر به این استان در تعطیلات نوروزی و وجود یادمان های دفاع مقدس را از دیگر ظرفیت های رونق گردشگری و توسعه اشتغال این استان خواند و افزود:در افق ۱۰ ساله توسعه، استان خزوستان باید به استان نخست کشور در توسعه گردشگری تبدیل شود.
در این نشست که بدون حضور رسانه ها برگزار شد، محمدرضا معتمدی معاون اقتصای و سرمایه گذاری سازمان منطقه ازاد، سیدمرتضی نعمت زاده معاون گردشگری و امور فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، عزیزالله شهبازی فرماندار آبادان، ولی الله حیاتی فرماندار خرمشهر، خسرو نشان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان و جمعی از مدیران ستادی این اداره کل و مدیران محلی دو شهرستان حضور داشتند.
به گزارش پویش۲۴ به نقل از ایرنا زهرا احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور که از چهارشنبه شب به خوزستان سفر کرده بود.
ادای احترام به شهدا، بازدید از سه اثر تاریخی جهانی در شوش و شوشتر و دیدار با تشکل های مردم نهاد در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری برنامه روز گذشته – پنجشنبه – وی بود.
خانم زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز جمعه در سفر به شهرهای آبادان و خرمشهر ضمن ادای احترام به شهدای شلمچه و شهدای غواص، از مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر، موزه جنگ بندر و دریانوردی خرمشهر، جاذبه های گردشگری آبی این منطقه و مضیف حاج عبدالله در جزیره مینو دیدن کرد.
۶۱۲۵ خبرنگار و انتشار دهنده:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

انتهای پیام /*

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب