۱۷۵ads تبلیغات

 

مرتضی‌زاده: اصلی‌ترین برنامه ما برای فینال است/باشگاه اجازه دهد بازیکن خارجی می‌گیریم

زهرا مرتضی‌زاده در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره صعود تیمش به مرحله نهایی مسابقات پلی‌آف بسکتبال بانوان گفت: ما تا الان با برنامه‌های خوب روانی و تمرینات منظم در لیگ شرکت کردیم و جلو رفتیم. اصلی‌ترین تمرین ما برای مرحله فینال است و تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی مناسب در این مرحله شرکت کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که تغییراتی برای حضور در این مرحله دارید یا خیر، خاطرنشان کرد: مثل سال گذشته باشگاه به ما اجازه جذب بازیکن خارجی نمی‌دهد. امسال هم تلاش کردیم، اما به نتیجه نرسیدیم. اگر بتوانیم یک بازیکن خارجی می‌گیریم در غیر این صورت تغییری نخواهیم داشت.

سرمربی پالایش نفت آبادان درباره اینکه به نظر می‌رسد گاز و کوشاسپهر مهمترین حریفان شما برای کسب قهرمانی باشند، یادآور شد: کوشا امسال تیم خوبی را در لیگ شرکت داده، اما حریف ما نبود به همین دلیل تسلط زیادی روی این تیم نداریم.

مرتضی‌زاده افزود: هر ۳ تا حریف ما که به این مرحله صعود کرده‌اند تیم‌های خوبی هستند. ما با گاز بازی کرده‌ایم؛ دور رفت با اینکه ۱۹ امتیاز جلو بودیم اما شکست خوردیم دور برگشت مرحله مقدماتی ضعف‌هایمان را برطرف کردیم و با اختلاف ۱۰ امتیاز این تیم را بردیم. نوع بازی آنها را می‌دانیم.

وی همچنین درباره قرارداد بازیکنانش در لیگ و اینکه باشگاه برای قهرمانی پاداشی در نظر گرفته یا خیر، گفت: در ابتدای فصل که قرارداد بستیم پاداش قهرمانی و نایب‌قهرمانی لحاظ شد. بازیکنان هم ۷۰ درصد قرارداد خود را گرفته‌اند و ۳۰ درصد باقی‌مانده بعد از مسابقات به بازیکنان پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/ک

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب