۱۷۵ads تبلیغات

 

یوسف: از کره شناخت داریم/امیدوارم نمایش خوبی در آسیا داشته باشیم

به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی هندبال بانوان از ۲۷ دی‌ماه دور جدید تمرینات خود را آغاز می‌کند و این اردو تا ۳۰ دی ادامه دارد. قرار است در ادامه تیم ملی ۴ روز اردوی تمرینی با آذربایجان و یک دیدار دوستانه با این کشور برگزار کند.

تیم ملی هندبال ایران در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا با کره، چین و مالدیو همگروه است. این مسابقات اواخر اسفندماه در کره جنوبی برگزار می‌شود.

مرضیه یوسف سرمربی تیم ملی ایران در گفت‌وگو با فارس درباره این گروهبندی اظهار داشت: تا سال ۹۳ با کره همگروه بودیم. کره تیم خوبی دارد و حتی جوانان این کشور در مسابقات جهانی عنوان دار هستند. ما هم تا سال ۹۳ با این کشور همگروه بوده‌ایم و از آنها شناخت داریم.

وی افزود: بازی مالدیو را تاکنون ندیده‌ام و دنبال بازی این تیم هستم تا بتوانم ارزیابی کنم. حالا باید ببینیم در روز مسابقات چه اتفاقی می‌افتد. هدف ما این است که اجرای خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی با اشاره به اینکه آرزوی هر مربی این است شاگردانش روی سکو بروند، خاطرنشان کرد: مربیان همیشه به سکو فکر می‌کنند اما تلاش ما این است نمایش خوبی داشته باشیم و شکست‌ها هم با حداقل امتیازها باشد. امیدوارم که بتوانیم به پیروزی‌هایی هم دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/ک

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب