۱۷۵ads تبلیغات

 

تماشاگران خون تازه ای در فوتبال بانوان تزریق کردند

سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده سازان در خصوص حضور تماشاگران در استادیوم فولادشهر گفت: تماشاگران عالی بودند، می توانم بگویم خون تازه ای امروز در فوتبال بانوان به ویژه در شهر اصفهان ترزیق شد. وقتی تماشاگر هست بازیکن به وجد می آید، من مربی نیز همین طور.

سمیه شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، اظهار کرد: امروز در این دیدار یک نیمه خیلی خوب داشتیم و یک نیمه  خیلی بد؛ از لحاظ فنی نیمه نخست خوب بودیم، اما در نیمه دوم که البته مصدومیت بازیکنان ذوب آهن موجب شد بازی را از دست ما درآورند، نتوانستیم چیزی که می خواستیم را اجرا کنیم.

وی افزود: با توجه به تبلیغات انجام شده پیش از این دیدار، موجب شد دو تیم مهیج تر بازی کنند و به ویژه ذوب آهن نیز یک روحیه خوبی داشت و تا دقیقه نود جنگید که این موضوع کار ما را کمی سخت کرد.

شهبازی در خصوص حضور تماشاگران در استادیوم فولادشهر گفت: تماشاگران عالی بودند، می توانم بگویم خون تازه ای امروز در فوتبال بانوان به ویژه در شهر اصفهان ترزیق شد. وقتی تماشاگر هست بازیکن به وجد می آید، من مربی نیز همین طور.

وی حضور گنزالس را دیدن بازی تیم های حاضر در لیگ برتر و ارزیابی عملکرد مربیان عنوان کرد و گفت: وی از مدرسان فیفا است که به منظور کمک به رشد و پیشرفت فوتبال بانوان ما برنامه هایی اجرا کرد، یکی از برنامه های وی ارزیابی و آنالیز تیم های حاضر در لیگ برتر و همچنین وضعیت کار مربیان است؛ علت اصلی آمدن وی به اصفهان همین موضوع بود و چون ورزشگاه فولادشهر وضعیت بسیار خوبی به لحاظ چمن، جایگاه تماشاگران و میهمانان دارد، بهتر بود که این مسابقه را از نزدیک نظاره گر باشد.

انتهای پیام

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب