۱۷۵ads تبلیغات

 

تخت روانچی: اجازه نمی دهیم پرونده برجام دوباره باز شود

کد خبر:
۸۲۳۸۵۴۴۶ (۵۷۷۴۴۳۳)
|
تاریخ خبر:
۲۴/۱۰/۱۳۹۵
|
ساعت:
۱۷:۴۴|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش پویش۲۴ به نقل از ایرنا ، مجید تخت روانچی روز جمعه در حاشیه مراسم ختم پدر حمیدرضا آصفی سخنگوی پیشین وزارت خارجه درباره اظهارات تیلرسون گزینه تصدی وزارت خارجه آمریکا مبنی بر اینکه برجام باید مورد بازبینی قرار گیرد گفت: بارها اعلام کرده‌ایم به هیچ وجه پرونده برجام دوباره باز نخواهد شد و اجازه نخواهیم داد چنین اتفاقی بیفتد و این نه تنها موضع ما بلکه موضع همه اعضای ۱+۵ است.
وی در پاسخ به این پرسش که در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین تضمین کتبی از آمریکایی‌ها برای اینکه تمدید آیسا بر برجام تاثیرگذار نخواهد بود، گرفته شد؟ گفت: همانطور که مشاهده کردید این جلسه‌ای بود که به درخواست ایران تشکیل شد و شکایتی که ما از دولت آمریکا در خصوص تمدید قانون آیسا داشتیم به دلیل بدعهدی‌هایی بود که تاکنون در طول یک سال گذشته در اجرای برجام داشته است.
وی به بیانیه ای که در پایان این نشست صادر شد اشاره کرد و ادامه داد: در این بیانیه بر شکایت ایران و نامه وزیر امور خارجه کشورمان تاکید شد مبنی بر اینکه برجام باید به بهترین نحو اجرا شود و در طول جلسه هم تمام اعضا تأکید داشتند که به هیچ وجه نباید اجازه داده شود که از وضعیت سوء استفاده شود و برجام بخواهد در اجرایش با مشکلاتی مواجه شود.
معاون اروپا و امریکا وزارت امور خارجه اظهارداشت: هیأت آمریکایی هم در این نشست تأکید کرد و قول داد که (آیسا) هیچ آثار اجرایی نداشته باشد و ما باید در عمل ببینیم که به چه صورتی خواهد بود.
تخت روانچی گفت: در بیانیه‌ای که در پایان جلسه صادر شد مشخص است که چه بحث‌هایی شده و در آنجا تأکید شده است که اجرای برجام باید به نحو احسن و کامل و بدون تحفظ و به صورت خیلی شفاف اجرا شود.
وی با اشاره به گذشت یک سال از اجرایی شدن برجام و در میان گذاشتن مشکلات اجرای آن با مردم ، اظهار کرد: یکی از مشکلات ، بدعهدی‌هایی بود که آمریکایی‌ها داشتند و در گفت‌وگوهایی که در جلسات برجام داشتیم به صراحت این موارد را مطرح کردیم.
معاون وزیر امور خارجه ادامه داد: در طول جلسه کمیسیون مشترک در برجام در وین، همه اعضا با نظر ما همراهی داشتند که به هیچ وجه نباید اجازه دهیم برجام با مشکلاتی در اجرا مواجه شود و مورد سوء استفاده قرار گیرد.
سیام* ۱۰۵۳ *۱۴۴۹*خبرنگار: حمید شریفی کیا* انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب