۱۷۵ads تبلیغات

 

پاسخ به یک سؤال بسیار مهم/ آیا یوونتوس خریدش را نمی‌خواهد؟!

به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، خبر بسیار جالبی در حوزه فوتبال بین‌الملل منتشر شد که البته برای اهالی فوتبال ایران هم خالی از لطف و سؤال نبود. باشگاه یوونتوس ایتالیا در اقدامی آینده‌نگرانه، قراردادی ۵ ساله با ماتیا کالدرا، مدافع باشگاه آتالانتا امضا کرد و بلافاصله هم این بازیکن را برای ۱۸ ماه به آتلانتا قرض داد! شاید برای خیلی‌ها این سؤال پیش بیاید که چرا یوونتوس این مدافع ۲۲ ساله را به تیم خودش منتقل نکرد و او را در اختیار تیم قبلی خود قرار داد.

اول اینکه یوونتوس در خط دفاعی خودش آن‌قدر ترافیک دارد که حتی بازیکنی مثل «پاتریس اورا» به خاطر بازی نکردن، در حال ترک این تیم است پس طبیعتاً برای این مدافع جوان جز نیمکت نشینی یا سکونشینی راهی نیست. در چنین شرایطی متوقف کردن حرکت رو به جلوی این بازیکن در آتالانتا، چیزی جز یک اشتباه نیست. او حالا بازیکن یوونتوس است اما ۱۸ ماه فرصت دارد تا خودش را برای ورود به تیم جدیدش آماده‌تر کند.

دوم اینکه خیلی از بازیکنان جوان به محض ورود به تیم‌های بزرگ دچار بیماری شهرت و سیر شدن از فوتبال می‌شوند و ظرفیت پوشیدن لباس تیم‌های بزرگ را از خود نشان نمی‌دهند. این دوره ۱۸ ماهه فرصتی است که این مدافع جوان هم کمی شهرت را تجربه کند و هم اینکه برای ورود به فضای بزرگ یوونتوس آماده‌تر و مشتاق‌تر شود.

سوم اینکه یوونتوس در حقیقت از الان این بازیکن را در ویترین آتالانتا قرار می‌دهد تا در صورت درخشش و بالاتر رفتن قیمت، او را به باشگاه‌های دیگر بفروشد. یادتان باشد که بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی که دنبال مدافع جوان می‌گردند، می‌توانند از همین حالا مشتری این مدافع باشند و چه در انتهای فصل و چه در پایان قرارداد قرضی‌اش با آتالانتا، این مدافع را به خدمت بگیرند.

یوونتوس در حقیقت روی این بازیکن سرمایه‌گذاری می‌کند و به انتظار می‌نشیند تا ببیند کالدرا سرنوشتش را چگونه رقم خواهد زد. این کاری است که باشگاه‌های بزرگ با استعدادهای دیگر باشگاه‌ها می‌کنند در حالی که در فوتبال ایران باشگاه‌های ما با استعدادهای خودشان هم چنین کاری نمی‌کنند!

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب