۱۷۵ads تبلیغات

 

در خصوص کم‌کاری المپیکی‌ها نظری ندارم/ دوستانِ همیشه منتقد به‌جای حاشیه‌سازی، از تیم ملی حمایت کنند

بیژن مقانلو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ضمن انتقاد از شرایط لیگ برتر تکواندو، اظهار داشت: رقابت‌های لیگ تنها از نظر مالی برای ورزشکاران مفید است و چیز خاص دیگری ندارد. نفرات که همان قبلی‌ها هستند و شرایط هم تغییر نکرده است.

وی افزود: باید محیط مسابقات تغییر کند و لیگ به طور متمرکز در شهرستان‌ها هم برگزار شود تا بدین ترتیب چهره‌های بیشتری به تکواندو معرفی شوند. ضمن اینکه زمان‌بندی این رقابت‌ها نیاز به یک بازنگری کلی دارد و در مجموع لیگ خروجی مناسبی برای تیم ملی ندارد.

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سؤال که آیا فدراسیون برای انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی با او مشورت کرده یا خیر، گفت: از من نظری نخواسته‌اند و قطعاً در شورای فنی در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد. امیدوارم شایسته‌ترین فرد روی صندلی هدایت تیم ملی بنشیند.

مقانلو در خصوص شایعه کم‌کاری المپیکی‌ها در تیم ملی تصریح کرد: نظری در این خصوص ندارم چون هر چه بوده، مربوط به گذشته است. من به عنوان سرمربی وظیفه داشتم تا بهترین نفرات را به اردو دعوت کنم و باید کنار آنها از بازیکنان جوان هم استفاده می‌کردم و هیچ‌گاه از اعتماد به جوان‌ها پشیمان نشدم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اختلافات شخصی در چند ماه گذشته ضربه سنگینی به تکواندوی ایران زد. به برخی دوستانِ همیشه منتقد پیشنهاد می‌کنم به‌جای اینکه دنبال حاشیه‌سازی باشند، از تیم ملی حمایت کنند تا تکواندو ایران به جایگاه واقعی‌اش برسد.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب