۱۷۵ads تبلیغات

 

هازارد: رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر تمام نشده است

هافبک بلژیکی چلسی تاکید کرد هر اتفاقی می‌تواند در لیگ برتر رخ دهد و هنوز رقابت بر سر عنوان قهرمانی تمام نشده است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکسپرس، چلسی توانسته با بردهای پیاپی خود حاشیه امنیت خوبی در صدر جدول رده‌بندی برای خود ایجاد کند و خیلی‌ها از هم اکنون این تیم را مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر می‌دادند.

ادن هازارد درباره این موضوع گفت‌: ما می‌دانیم که لیگ برتر بسیار سخت است و هر اتفاقی در آن می‌تواند رخ دهد. الان ما در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفته‌ایم، ولی تیم‌های دیگر خیلی قوی هستند و می‌توانند خیلی سریع جبران کنند و اختلاف امتیازی‌شان را کم کنند.

هازارد ۲۶ ساله که باید در هفته‌ بیست و یکم لیگ برتر برابر لسترسیتی به میدان برود، ادامه‌ داد: بازی برابر لستر، قهرمان دوره قبل خیلی سخت است. ما شرایط آن‌ها را به خوبی درک می‌کنیم. در فصل گذشته ما مدافع عنوان قهرمانی بودیم، اما عملکرد دور از انتظاری داشتیم  و در نهایت در رده دهم قرار گرفتیم. امسال لسترسیتی مثل چلسی سال قبل است. سال به سال لیگ برتر سخت می‌شود. برای لسترسیتی این شرایط سخت‌تر بوده، چرا که هر تیمی دوست دارد قهرمان را شکست دهد. آن‌ها در لیگ قهرمانان هستند و فشار زیادی را تجربه می‌کنند و یک بازیکن خیلی مهم‌شان یعنی کانته را از دست دادند. ما مشکلی برای این بازی نخواهیم داشت. هفته‌ گذشته به تاتنهام در لیگ باختیم،  ولی در صدر جدول لیگ هستیم و می‌خواهیم در صدر جدول لیگ بمانیم.

انتهای پیام

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب