۱۷۵ads تبلیغات

 

جو خانوادگی سالن‌ها، جمعیت را بیشتر می‌کند/ تصمیمات خوبی در اول لیگ گرفته شد

فرزاد کوهیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شکست تیمش مقابل پتروشیمی اظهار داشت: بازی سنگین و نفس گیری بود و فشار زیادی روی تیم ما بود، به هرحال پتروشیمی تیم قدرتمندی است و کادر فنی خوبی دارد ماهم تلاش زیای انجام دادیم اما آنها از ما بهتر بازی کردندو شکست خوردیم.

وی درمورد عملکرد بازیکنان خود عنوان کرد: بازیکنان خارجی که همیشه در حال محک خوردن هستند. به هرحال روندی که برای بهتر شدن توقع داریم پیش می‌بریم تا شرایطمان بهتر شود.

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد افزود: از بازیکنانم به لحاظ زحمتی که می‌کشند رضایت دارم اما باید بتوانیم نتیجه را هم از آن خود کنیم. تمام بچه‌ها باخلوص نیت و عاشقانه برای تیم تلاش می‌کنند و امیدوارم به شرایطی که مدنظر ما و بازیکنان هست برسیم.

کوهیان با اشاره به کیفیت لیگ امسال تصریح کرد: تصمیمات خوبی در ابتدای لیگ گرفته شد و فدراسیون از تجارب مسابقات گذشته استفاده کرد. کیفیت لیگ با سال‌های گذشته متفاوت است، یکی از ابزارهایی که کیفیت لیگ هرکشوری را بالا می‌برد استفاده از بازیکنان برتر هست. چند تا از بازیکن‌های خوبمان در لیگ چین بازی می‌کنند که این موضوع در کیفیت لیگ تاثیر دارد از طرفی حضور هم زمان دو بازیکن خارجی در لیگ موجب شده تیم‌های مختلف بازی‌های نزدیکی را به نمایش بگذارند به طوری که اگر توجه کنید هیچ رقابتی با اختلاف زیاد تمام نمی‌شود بلکه به ندرت این اتفاق می‌افتد.

وی در پاسخ به این سوال که چه کار کنیم تا تماشاگران بسکتبال بخصوص در پایتخت بیشتر شوند گفت: فکر می‌کنم بخش اعظمی از تماشاگران را جوان‌ها تشکیل می‌دهند و برخی بزرگسالان هم در سالن حضور پیدا می‌کنند. به نظرمن در رابطه با این موضوع باید یک کمیته آسیب شناسی تشکیل شود، همچنین دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش باید بحث ورزش را جدی بگیرند، از طرفی دیگر اگر شرایطی فراهم شود که خانواده‌ها در سالن حضور پیدا کنند جو خوبی حاکم می‌شود و جمعیت بیشتری را به سمت مسابقات می‌کشاند به هرحال امیدوارم با بررسی مسائل آنطور که صلاح است صورت بگیرد و خانواده‌های ورزشکاران هم بتوانند در مسابقات فرزندان و همکاران خود را همراهی کنند.

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد درپایان درخصوص رقابت مقابل شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: بازی سنگینی پیش رو داریم، شهرداری تبریز بازی‌های خوبی انجام داده و پیروزی‌های خوبی هم داشته بنابراین رقابت سختی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب