۱۷۵ads تبلیغات

 

زیرگذر محتشم کاشانی با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی در کرج احداث شد

رکنااقتصادی: علی ترکاشوند در مراسم افتتاحیه زیرگذر محتشم کاشانی که صبح امروز در کرج برگزار شد، با اشاره به اینکه با توجه به شرایط اقتصادی کشور بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان نمی‌شد برای پروژه بودجه تهیه کرد، اظهار داشت: این پروژه با ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه انجام شده است.


شهردار کرج با بیان اینکه این پروژه ۲٫۷ کیلومتر با بیش از یکصد نوع موانع تاسیسات شهری راه‌اندازی شده است، افزود: این پروژه یک سال زودتر از زمان مقرر راه‌اندازی شد.


وی با اشاره به اینکه این پروژه در مرداد ماه سال جاری آغاز شد، گفت: یکی از نقاط بحرانی پروژه وجود ایستگاه مترو بود که در حال حاضر در عمق ۳۰ کیلومتری زیرگذر ایجاد شده است.


ترکاشوند با بیان اینکه در آذرماه سال جاری ۹۷ درصد پروژه آماده شده بود، ادامه داد: بودجه این پروژه به صورت نقدی و غیرنقدی تامین شده است.


وی با اشاره به ۶۰ درصد بودجه غیرنقدی و ۴۰ درصد بودجه نقدی، بیان کرد: در حال حاضر پیمانکار ۳۰ میلیارد تومان طلب دارد.


ترکاشوند با بیان اینکه برای یوم الله ۲۲ بهمن پل Bridge روی مترو به کنارگذر مهرشهر و فرودگاه پیام وصل می‌شود، افزود: ظرف ۶ ماه آینده با تامین بودجه این پروژه بهره‌برداری می‌شود.


وی با اشاره به معضل ترافیک و آلودگی هوای کرج، گفت: ۵۰۰ هکتار زمین در البرز درخت‌کاری شده است و راه‌اندازی قطار شهری در این امر موثر است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


 


با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب