۱۷۵ads تبلیغات

 

معاون استاندار همدان: تخریب دولت به جای نقد، ظلم به جامعه است

کد خبر:
۸۲۳۸۵۹۶۶ (۵۷۷۵۰۳۰)
|
تاریخ خبر:
۲۵/۱۰/۱۳۹۵
|
ساعت:
۱۰:۵۸|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


محمد ابراهیم الهی تبار روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد: این دولت نشان داده که به شدت از نقد و انتقاد بویژه نظارت و نقد امور استقبال می کند.
وی افزود: اگر نقدی صورت نگیرد و نظارتی نباشد سمت و سوی فعالیت ها به سمت آسیب پذیری پیش می رود که به طور حتم عوارض منفی را برای جامعه به جا می گذارد.
وی بیان کرد: وجود نقد در جامعه به معنای مشارکت مردم در خرد جمعی است و هر چه خرد جمعی باشد تصمیم گیری ها بهتر بوده و نتیجه برنامه ها اثرگذارتر و اثربخش تر می شود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان گفت: هر قدر نقد کمتر باشد به طور حتم اثر پذیری برنامه ها کمرنگ شده و منابع هدر می روند.
الهی تبار جایگزین کردن تخریب به جای نقد را ظلم به جامعه دانست و گفت: افرادی با اعتقاد به مردمان خود با تمامی کمبودها در حال تلاش هستند ولی یکسری سایت های زنجیره ای، شروع به تهیه و انعکاس گزارشهای زنجیره ای در رابطه با کمبودهای موجود در بخش های مختلف کردند در حالیکه هیچکس منکر کمبودها نیست.
وی تصریح کرد: اگر مردم از فعالیت های صورت گرفته راضی بودند و مخالفتی با تداوم آن نداشتند دولت تدبیر و امید شکل نمی گرفت.
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان تاکید کرد: کمبودهایی در کشور وجود دارد ولی باید منصفانه قضاوت کرد که دولت در چه شرایط کشور را تحویل گرفت.
الهی تبار اضافه کرد: با به چالش کشیدن نقاط مثبت و توفیق های نظام و مطرح کردن آنها در رسانه های زنجیره ای با هدف ناامید کردن مردم از خدمات صورت گرفته را نمی توان خدمت به نظام تفسیر کرد.
وی گفت: کشور در بسیاری از بخش ها کمبودها و مشکلاتی دارد ولی باید بدانیم که این دولت با کمبود منابع و با وجود محدودیتها کارهای بزرگی انجام داده است.
معاون استاندار همدان اضافه کرد: تنها حفظ شرایط موجود یک توفیق برای دولت به شمار برود در حالیکه دولت توانست در بسیاری از شاخص ها به ویژه اقتصادی توفیق های بزرگی را رقم بزند.
الهی تبار با عنوان اینکه اقتصاد کشور نیاز به آسیب شناسی دارد بیان کرد: بسیاری از مشکلات ریشه در گذشته دارد با این وجود وضعیت کشور نسبت به زمانی که دولت یازدهم سکان کشور را به دست گرفت تغییر کرده است.
وی مثال زد: هم اینک یک آرامش در سیاست خارجی کشور حاکم شده است و درحالیکه مردم هر روز شاهد صدور قطعنامه علیه ایران بودند ولی با تدبیر دولت یازدهم اجماع جهانی علیه ایران شکسته شد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان اضافه کرد: چندین تحریم بزرگ از سر این کشور و مردم برداشته شده که نتایج حاصل از برداشته شدن این تحریم ها با گذر زمان و در بلند مدت مشخص می شود.
الهی تبار گفت: در حوزه اقتصادی پس از برجام ایران برای نخستین سال توانست موازنه صادرات و واردات را به سمت صادرات مثبت کند.
بگفته وی امروز کشتیرانی و سیستم هوایی بدون مشکل ترابری خود را انجام می دهند و بازرگانان نسبت به گذشته با مشکلات کمتری کار تجاری خود را دنبال می کنند.
وی سیر صعودی در صادرات نفت، احیا و فعال شدن صنایع زیردست صنایع نفت، تولید پتروشیمی و میعانات گازی و حضور در بازارهای جهانی را از توفیقات دولت یازدهم برشمرد.
۷۵۲۶/۶۹۹۳
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**اکبر بهاروند

انتهای پیام /*

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب