۱۷۵ads تبلیغات

 

کیفیت و تنوع محصولات بیش از تصورم بود/ فضا برای کسب میزبانی‌ها فراهم شده است

به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه بازدید از نمایشگاه تجهیزات ورزشی اظهار داشت: تا الان که بازی کردیم کیفیت و تنوع محصولات بیش از چیزی بود که تصور می‌کردم. ما ملزم هستیم که مبانی اقتصاد مقاومتی را پیاده و از تولیدات داخلی حمایت کنیم تا با کیفیت‌تر شوند و شرایط اشتغال بهتر و بیشتر شود. 

وی ادامه داد: آنطور که به من گزارش دادند روز به روز کیفیت کالاها بیشتر می‌شود و در بسیاری از اقلام نیازمند استفاده از کالاهای خارجی نیستیم. امیدوارم علاوه براینکه این تولیدات نیازهای ما را تامین کند در بحث حضور در بازارهای خارجی هم موفق باشند. 

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ما از تولیدات داخلی حمایت می‌کنیم، گفت: باید ساز و کار مناسب هم فراهم شود که تولیدات با کیفیت‌‌تر شوند. ما در یک سالگی برجام هستیم و شرایط خیلی خوبی به وجود آمده که کیفیت تولیدات داخلی را بالا ببریم. در حال حاضر ۱۱۰ شرکت‌کننده که ۹۰ مورد آن داخلی هستند در این نمایشگاه حضور دارند. 

وی با اشاره به دستاوردهای دولت و ورود نخستین هواپیمای ایرباس به کشور گفت: در بخش ارتباطات مالی و خارجی هم قدم‌های خوبی برداشتیم. در ورزش هم فضا خوشبختانه باز شده و می‌توانیم میزبانی مسابقات جهانی و بین‌المللی را داشته باشیم و صاحب کرسی‌هایی هم شویم. با این شرایط می‌توانیم حق ملت و جوانان‌مان را بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان با اشاره به حمایت از تولیدات داخلی در بحث تجهیزات ورزشی گفت: ستاد مبارزه با قاچاق فعال شده و عملکرد خوبی هم داشته است. با افزایش کالای داخلی قاچاق هم کم می‌شود. در گزارشاتی که به من داده‌اند در تامین نیازهای داخلی آینده خوبی داریم و از آنها حمایت می‌کنیم تا بتوانند بازارهای خارجی را هم بگیرند.

انتهای پیام/س

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب