۱۷۵ads تبلیغات

 

برخلاف گفته مسئولین سهام عدالت همچنان خارج از دسترس

به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در حالی‌که هفته گذشته سامانه سهام عدالت از سوی سازمان خصوصی سازی در جهت رفاه حال سهامداران و در اختیار گذاشتن جزئیات سهام راه‌اندازی شده که این سامانه در هنوز در دسترس کاربران قرار نگرفته است.

این در حالی است که رئیس سازمان خصوصی‌سازی مشکل سامانه سهام عدالت را در لحظه دانست و گفت: سهام سهام عدالت به علت ایجاد صفحات جدید ممکن است در لحظه دچار خطا در اتصال شود ولی پس از امتحان مجدد امکان دسترسی به این سایت وجود دارد ولی بعد از گفته های این مقام مسئول مشکل این سامانه هنوز پا برجاست و در زمان‌های مختلف امکان دسترسی به این سامانه که در جهت رفاه حال سهامداران ایجاد شده است وجود ندادرد و کاربران نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

با این حال این سامانه در گام اول برای شناسایی سهام عدالت به کاربران ایجاد شده و هفته‌های بعد با ایجاد صفحات جدید در سامانه به آدرس کاربران می‌توانند جزئیات ارزش و رقم دقیق سهام خود را دریافت کنند و لی در سال جار هیچ برگه سهامی به سهامداران ارائه نخواهد شد و تحویل برگه سهام عدالت به کاربران به نیمه اول سال آینده موکول خواهد شد.

براساس این گزارش هنوز امکان دسترسی به این سامانه با وجود خدمات ویژه برای کاربران وجود ندارد و باید منتظر ماند و دید این مشکل لحظه ای مربوط به سامانه سهام عدالت چه زمانی برطرف خواهد شد.

برخلاف گفته مسئولین سهام عدالت همچنان خارج از دسترس

برخلاف گفته مسئولین سهام عدالت همچنان خارج از دسترس

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب