۱۷۵ads تبلیغات

 

رحیمیان: اولویت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی توجه به نسل سومی ها است

کد خبر:
۸۲۳۸۶۰۰۰ (۵۷۷۴۹۶۰)
|
تاریخ خبر:
۲۵/۱۰/۱۳۹۵
|
ساعت:
۱۱:۱۸|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش پویش۲۴ به نقل از روز شنبه ایرنا از روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین رحیمیان در نخستین نشست شوراهای استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که با حضور ۳۶۲ نفر ازاعضای شوراهای استانی و اعضای هیات موسس این جبهه برگزار شد ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، به تببین فلسفه و اهداف شکل گیری این جبهه پرداخت.
وی با تشریح وضعیت موجود گفت: اینک ما در لیله القدر تاریخ اسلام هستیم و شاهدیم که هیچ زمانی مانند امروز تقابل جبهه حق وباطل در دنیا وجود نداشته و پیشرفت تکنولوژی نیز به عنوان ابزاری دراختیار جبهه باطل قرارگرفته اما در مقابل به لطف خداوند متعال ونقش امام راحل و رهبری در جبهه حق میلیون ها انسان جان برکف برای دفاع از اسلام و ولایت حضوردارند.
رییس هیات موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: طی این سال ها شاهدیم دولت هایی آمده اند اما برخلاف ادعای خود درعمل مطالبات رهبر انقلاب برزمین مانده و کشور با مشکلات جدی روبه روست، درچنین شرایطی وظیفه سنگینی بر دوش ماست تا به شعار محوری نظام اسلامی که همانا خدمت است به طورکامل عمل کرده و غفلت های صورت گرفته را جبران کنیم.
وی ادامه داد: تفرقه و تشتت نباید تکرار شود و راه حلی نداریم جز آن که زیر یک چتر قرار گیریم.این جبهه با گسترش درسراسر کشور تلاش می کند تا مردم حس کنند این جریان هدفی جز خدمتگزاری به مردم ونظام ندارد. توجه به نسل سومی ها از اولویت های ماست و باید تلاش کنیم نقش برجسته آنان مورد غفلت قرار نگیرد چرا که با فعال شدن آنان حل مشکلات با سرعت بیشتری انجام خواهد پذیرفت.
مرضیه وحید دستجردی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نیز در این نشست گفت: بر هیچ کس پوشیده نیست در وضعی قرارداریم که آنچه انتظارداریم نمی بینیم و آنچه انتطار نداریم می بینیم لذا شرایط به هیچ عنوان مطلوب نیست. امروز در هر خانه ای وقتی سوال از مشکلات می کنیم مساله بیکاری مطرح می شود و در کنار آن رکود بی سابقه و تبعیض در جامعه باعث شد تا ما در کنار هم قرار گیریم و برای تغییر در وضع موجود به وظیفه خود عمل کنیم.
وی افزود: این جبهه جبهه ی گفتمان عدالت خواهی، تبعیض ستیزی و مردمسالاری است و باید همه همت خود را برای تغییر وضع موجود به کاربندیم.
درادامه این نشست دیگر اعضای هیات موسس و برخی اعضای ستادی و شوراهای استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
دراین نشست که برای بحث وتبادل نظر درخصوص ساختار وسازمان جبهه وبرنامه های آن تشکیل شده بود رییس واعضا ستاد مرکزی به طور مشروح مطالبی بیان کردند واعضا نشست که شوراهای استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب بودند،به طرح نقطه نظرات خود پرداختند ازجمله مسایلی که دراین نشست مورد بحث قرار گرفت تشکیل مجامع شهرستانی وسپس مجمع ملی بود که قراراست درنیمه اول بهمن ماه برگزارشود.
همچنین درخصوص نحوه سازمان دهی و تشکیل مجامع اقشار وصنوف مختلفی که برای پیوستن به جبهه اعلام آمادگی کرده اند بحث وتبادل نظر صورت گرفت و مقررشد مجامع ۲۲ قشر،صنف وتشکل سیاسی فرهنگی اجتماعی واقتصادی تشکیل و نمایندگان خود را برای حضور درمجمع عمومی معرفی کنند.
سیام*۹۲۵۴**خبرنگار: سجاد خسروانیان

انتهای پیام /*

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب