۱۷۵ads تبلیغات

 

«حاج علی همنشین زباله‌ها» تحت حمایت کمیته امداد است

به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرنگار اجتماعی فارس، چند روز پیش بود که خبری در خروجی خبرگزاری فاس منتشر شد با این عنوان که «حاج علی همنشین زباله‌ها».

در این خبر آمده بود که حاج علی مرادی، مرد ۷۵ ساله همدانی که تا دیروز در شهرداری مشغول به کار بود، امروز در انبوهی از زباله‌ روزگار میگذراند، در خانه‌ای محقر و ویرانه زندگی می کند آن هم بدون هیچ امکانات اولیه‌ای!

برق ندارد، از آب چاه استفاده می کند، گرم شدنش هم با هیزم است؛ مدت‌هاست روی حمام را به خود ندیده، با پای شکسته‌اش می سازد اما قصد دکتر رفتن ندارد! غذایش با کمک همسایه‌ها تأمین می شود، اغلب هم سر گرسنه به بالین می گذارد و با پوست گوسفندی که حکم پتویش را دارد، شبهای سرد همدان را به صبح می رساند برای تکرار یک روز تکراری دیگر!

به همین منظور کمیته امداد امام(ره) اعلام کرد که این فرد مددجوی کمیته امداد بوده است اما دچار معلولیت های ذهنی است و از طرفی قادر به گذران زندگی خود نیست.

کمیته امداد اعلام کرد: این فرد در خانه ای ورثه ای زندگی می کند و به دلیل مشکلات ذهنی به جمع آوری زباله علاقه دارد.حتی سال گذشته منزلش از سوی کمیته امداد از زباله پاکسازی شده اما امسال که مجدد به منزلش رفته اند خانه مملو از زباله بوده است.

منزل حاج علی فاقد امتیاز آب و برق است و باید مالک برای وصول آن اقدام می کرده که نکرده به همین دلیل کمیته امداد منطقه، برای گرفتن امتیاز آن اقدام کرده است.

براساس اعلام کمیته امداد، سال گذشته دو کامیون زباله از منزل وی جمع آوری شده بود و حتی کف خانه را سیمان کرده بودند اما اکنون دوباره خانه پر از زباله شده چون این فرد قادر به تمیز کردن نیست و از طرفی تمایلی به همکاری ندارد و به جمع کردن زباله هم علاقه دارد.

انتهای پیام/ 

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب