۱۷۵ads تبلیغات

 

احساس ناامنی روزافزون در بین زنان آلمانی

به گزارش پویش۲۴ به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نشریه “فوکوس” آلمان در گزارشی به مسئله احساس ناامنی روزافزون در میان زنان آلمانی پرداخت.

این نشریه آلمانی در این ارتباط به نتایج نظر سنجی موسسه “امنید” که یه سفارش نشریه بیلد آلمان انجام گرفته است اشاره کرد که بر اساس آن نیمی از زنان آلمانی اعتقاد دارند که این کشور برای آن ها ناامن تر شده است.

بر اساس این نظر سنجی حدود ۵۸ درصد زنان آلمانی اماکن عمومی را نسبت به سابق ناامن تر احساس می کنند. ۳۱ درصد هم هیچ تغییری را احساس نکرده و تنها ۱۰ درصد بر این باورند که احساس امنیت در آن ها افزایش پیدا کرده است.

همچنین در یک بررسی که نشریه “فوکوس” از بین کاربران زن خود انجام داده است مشخص شده است که احساس ناامنی در بین آن ها تشدید شده است.

“ایزابلا” یکی از زنانی که نشریه فوکوس در این ارتباط از وی تحقیق کرده است در این باره اظهار داشته است که هیچ مردی نمی تواند احساس ما را درک کند. ترس از آزار و اذیت جنسی به شدت در من افزایش پیدا کرده است.

یکی دیگر از کاربران زن نشریه فوکوس به نام “ملانی” نیز این گونه اظهار نظر کرده است که احساس امنیت من از حدود یک سال و نیم پیش و به ویژه بعد از حمله دسته جمعی به زنان در جشن های شب سال نوی میلادی سال ۲۰۱۶ به شدت تغییر کرده است.

بر اساس آمارهای اداره فدرال پلیس جنایی آلمان در سال ۲۰۱۵ در کل حدود ۳۸۲ هزار قربانی زن تجاوز و خشونت در آلمان وجود داشته است.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب