۱۷۵ads تبلیغات

 

حافظ جان دوباره گرفت/ رشد ۲۵۴ واحدی شاخص کل

به گزارش پویش۲۴ به نقل از خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۵۴ واحد رشد در پله ۷۸ هزار و ۸۷۶ واحدی ماند.
 
در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۶۶ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۴۵۷ میلیون و ۸۳۷ هزار ریال در بیش از ۵۶ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.
 
بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) ۸۹ واحد، شاخص بازار اول ۱۶۷ واحد، شاخص آزاد شناور ۴۷۸ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۱۳۸ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۱۱۰ واحد رشد و شاخص بازار دوم ۶۱۲ واحد روند مثبت را تجربه کردند.
 
نمادهای پر بیننده معاملات امروز، ایران خودرو، سرامیک های صنعتی اردکان، سایپا دیزل، سایپا، پارس خودرو، کالسیمین با روند مثبت و پالایش نفت بندرعباس با روند منفی  در معاملات امروز متوقف شدند.
 
*معاملات بازار فرابورس:
 
شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش بیش از یک واحدی به  پله ۸۲۹ واحدی رسید.
 
در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۱۷۲ هزار و ۸۳۵ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۲۹۱ میلیون و ۳۵۵ هزار ریال در بیش از ۲۰ هزار نوبت معاملاتی داد وستد شد.
 
در معاملات بازار فرابورس پاکدیس، معدنی کیمیای زنچان گستران، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، شرکت مواد ویژه لیا، آتیه داده پرداز با روند مثبت و نمادهای پالایش نفت لاوان و زرین معدن آسیا با روند منفی به کار خود پایان دادند.

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب