۱۷۵ads تبلیغات

 

تشدید آسیب‌های روحی نظامیان صهیونیست

به گزارش پویش۲۴ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه صهیونیستی هاآرتص فاش ساخت که وزارت جنگ این رژیم سالیانه صدها هزار دلار برای خرید خوک جهت انجام آزمایش‌های پزشکی و عمل‌های جراحی بر روی آن‌ها توسط کمیته پزشکان وابسته به ارتش صهیونیستی با هدف دستیابی به راه‌های درمان نظامیان صهیونیستی مبتلا به بیماری‌های روحی و روانی هزینه می‌کند.

این منبع افزود که این نظامیان به خاطر ضرباتی که مقاومت فلسطین در جریان سه دوره جنگ به ارتش اسرائیل وارد کرد، دچار آسیب‌های روحی و روانی شده‌اند.

در این روزنامه می‌خوانیم که پس از پایان آزمایش‌های پزشکی و عمل جراحی این خوک‌ها به نحوی معدوم می‌گردند و نتایج آزمایش‌ها روی نظامیان اسرائیلی مبتلا به بیماری‌های روحی و روانی اجرا می‌شود.

به گزارش پویش۲۴ به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منبع مذکور خاطرنشان ساخت که در سال گذشته وزارت جنگ رژیم اشغالگر قدس اقدام به خرید ۹۰ راس خوک جهت انجام آزمایش‌های پزشکی بر روی آن‌ها کرد.

بر اساس اسناد وزارت جنگ اسرائیل، این وزارتخانه در ماه آوریل گذشته برای خرید چندین راس خوک ۶۰ هزار دلار اختصاص داد. این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که در سال ۲۰۱۲ کمیته یاد شده روی ۲۹۰ راس خوک، در سال ۲۰۱۳ روی ۷۲ راس خوک و در سال ۲۰۱۴ روی ۶۶ راس خوک آزمایش‌هایی را انجام داد.

رادیو ارتش اسرائیل چندی پیش از افزایش نظامیان صهیونیستی مبتلا به بیماری‌های روحی و روانی خبر داد که دلیل این مساله به حملات موشکی مقاومت به اهداف اسرائیلی در جریان سه دوره جنگ بر می‌گردد. 

انتهای پیام/

با پویش۲۴ از آخرین عناوین خبری آگاه باشید

منبع:

برچسب ها :

, , , ,


 

 

 

 

 

نیازمندی و تبلیغات:

 

جدیدترین مطالب